Meer info ⌵
Bied op Bloemenveiling Aalsmeer tickets, of andere kaarten. Profiteer gegarandeerd van hoge kortingen!
Meer info ⌵
Zoek op Bloemenveiling Aalsmeer tickets, of andere kaarten. Gebruik kortingscode SURVEY bij het afrekenen voor €2,50 extra korting op jouw bestelling.
Meer info ⌵
Zoek op Bloemenveiling Aalsmeer of andere hotel arrangementen. Gebruik de kortingscode die je krijgt na gratis inschrijving voor de nieuwsbrief voor 5 euro extra korting op jouw bestelling.
Meer info ⌵
Meer info ⌵
Zoek op Bloemenveiling Aalsmeer tickets, of andere kaarten. Profiteer gegarandeerd van hoge kortingen!
Nu korting op Bloemenveiling Aalsmeer
Bloemenveiling Aalsmeer beoordelingen
Gebaseerd op 3 beoordelingen.
Klik op de sterren om jouw beoordeling voor Bloemenveiling Aalsmeer achter te laten.
Bloemenveiling Aalsmeer
Ben je een vroege vogel en heb je zin in een leuke ochtend uit? Breng dan eens een bezoekje aan de Bloemenveiling in Aalsmeer. Op doordeweekse dagen ben je hier van 7:00 tot 11:00 (op donderdag tot 9:00 uur) van harte welkom om een kijkje te nemen op een van de grootste bloemenveilingen ter wereld. Hier worden dagelijks duizenden bloemen en planten verhandeld voor gebruik over de hele wereld. Vanaf de galerij van de Bloemenveiling is Aalsmeer bekijk je van bovenaf het gekrioel op de veiling. De vele karren met bloemen die door elkaar heen rijden, alle prachtige..Mensen bezochten ook: Amsterdam Arena, Boom Chicago, Burgers' Zoo, De Bazaar Beverwijk, Duinrell, Efteling, Het Concertgebouw, Preston Palace, ss Rotterdam
Handige informatie
Locatie
Legmeerdijk 3131431GB Aalsmeer
Nederland
Contact
0297-392185Openingstijden
Kijk op de Bloemenveiling Aalsmeer website voor de openingstijden.Bloemenveiling Aalsmeer informatie
.. verschillende bloemen en de telers en inkopers die er tussendoor lopen om te kijken. Langs de route staan borden die uitleg geven over het veilingproces en de activiteiten die je beneden je ziet. Tijdens je bezoek neem je ook een kijkje in de twee enorme veilingzalen van de Bloemenveiling. Hier komen de bloemen voor de klok, die tegenwoordig op de muur geprojecteerd wordt en voorzien is van allerlei informatie. De opstekers laten de bloemen zien en de inkopers proberen vanaf de tribune de beste deal te maken. Een spannend schouwspel voor jong en oud!