Ontdek nu een museum bij jou in de buurt en profiteer van korting!
Bied mee op Ticketveiling.nl!
Bied mee op Vakantieveilingen.nl!
Luxe en comfort worden naadloos gecombineerd met een topservice bij Euroarcs. Profiteer van gunstige acties en aanbiedingen en maak een verblijf bij Europarcs nog leuker!
Nu korting op Museum Jan Cunen
Museum Jan Cunen beoordelingen
Klik op de sterren om jouw beoordeling voor Museum Jan Cunen achter te laten.
Museum Jan Cunen Oss
Museum Jan Cunen in Oss verbindt het heden met de 19de eeuw. Dit museum werd namelijk gesticht in 1935 en had tot doel het verzamelen van 19de eeuwse beeldhouwwerken en schilderijen, tegenwoordig beheert het museum in de Brabantse stad echter ook een meer hedendaagse collectie waardoor kunst uit het heden en verleden een mooi geheel vormen. De collectie 19de eeuwse kunst bestaat voornamelijk uit schilderijen en tekeningen van bijvoorbeeld Schelfhout, Bosboom, Mesdag, Breitner en de gebroeders Maris. Daarmee wordt een mooi overzicht geschetst van een eeuw schilderkunst...Mensen bezochten ook: Archeon, Aviodrome, Corpus, Madame Tussauds, Naturalis, Nemo Amsterdam, Oorlogsmuseum Overloon, Openluchtmuseum, Spoorwegmuseum, Zuiderzeemuseum
Handige informatie
Locatie
Molenstraat 655341GC Oss
Nederland
Contact
412629328Openingstijden
Kijk op de Museum Jan Cunen website voor de openingstijden.Museum Jan Cunen informatie
.. Vanaf de jaren '80 besloot het museum echter dat het tijd was voor iets nieuws, moderne kunst kreeg steeds meer de ruimte en zowel gevestigde als onbekende artiesten werd een podium geboden aan de muur of in de tuin van het museum. In de verschillende zalen tref je dan ook steeds weer een andere sfeer aan, bovendien worden er heel regelmatig wisselende exposities georganiseerd, zo worden kunstliefhebbers steeds weer in de watten gelegd met een nieuwe aanvoer kunstwerken. Wil je ook een bezoek brengen aan het museum? Check dan snel de actuele agenda zodat je niet voor verrassingen komt te staan en vergeet na afloop van je bezoek niet een heerlijke kopje koffie in het café te drinken!


