Koningin Juliana Toren in Apeldoorn is een ontzettend leuk pretpark voor kinderen tot 12 jaar met hun ouders of grootouders. Er zijn meer dan 50 attracties, dus de kinderen zullen zich zéker niet vervelen in dit familiepark. Zeker kleine kinderen vermaken zich altijd uitstekend in dit pretpark. Er zijn verschillende horecapunten in JulianaToren waar van alles te krijgen is: van poffertjes tot frietjes, van broodjes tot buitenlandse gerechten in de Thai Toko. Natuurlijk zijn er ook genoeg kindermenu’s te verkrijgen. Er zijn ook leuke winkeltjes in het park waar je heerlijk snoep en leuke souvenirs kunt kopen. Klik nu verder naar Koningin Juliana Toren korting
Kinderen in Koningin Juliana Toren kunnen genieten van de Muizenmolen, de Heetmeijers grot, de Uitkijktoren, de Dino Toer, Moby Dick, een fietsbaan, een spookslot, motorboten, waterfietsen, draaiende theekopjes, Jul’s Duikvlucht, een achtbaan, een Helivlucht, de Vuurtoren, de Julstonesbaan, de Tollende hoeden, een waterorgel, Springend water, de gekke bus, een glijbaan, het kanonnenspel, Hans en Grietje, de Straaljager, de Disneymolen, de Turtlebaan en het Muizen bassin. Als ze dan nog zin en tijd overhebben kunnen ze lekker in het Reuzenrad, de Paardenbaan, de Muizenschommel, de Vlinder, de Zandhapper, de speeltoestellen, de speeltuin, de Magic Music Mouse show, de Simulator of in de Kiddyrides. En er is nog véél meer te doen voor kinderen die eens een hoop pret willen beleven. Je hebt er namelijk ook nog een luchtkussen, trampolines of een Muizenhol met ballenbad. Als je honger of dorst hebt, kun je overal terecht in attractiepark Koningin Juliana Toren. Er is een zelfbedieningsrestaurant waar de koffie en thee voor iedereen gratis is. Verder is er een poffertjeskraam, een Jul’s cafetaria, schepijs, een hamburgerkiosk, suikerspinnen en nog veel meer! Er is ook een speciaal picknickbos waar je je eigen eten en drinken kunt nuttigen. In het attractiepark kun je kennis maken met Jul de Torenmuis, hij opent altijd het pretpark rond 10.30 uur. En zijn vriendinnetje Julia helpt hem af en toe. Misschien kun jij Jul de Torenmuis ook een keertje helpen? Klik nu verder naar Koningin Juliana Toren korting
Koningin Juliana Toren – Openingstijden
Hier vind je de openingstijden van Koningin Juliana Toren in Apeldoorn. Familiepretpark Koningin Juliana Toren in Apeldoorn is in 2010 van 27 maart t/m 31 oktober dagelijks geopend. Van maart t/m mei van 10:00 uur tot 17:00 uur. Van juni, juli en augustus van 10:00 uur tot 17:00 uur. Van september tot en 1 november van 10:00 uur tot 17:00 uur.
Koningin Juliana Toren – Entreeprijs
De entreeprijs voor Koningin Juliana Toren kost in maart, april, mei, september en oktober € 18,25 voor iedereen vanaf 2 jaar. In juni, juli en augustus is de prijs € 19,75. Mensen met een beperking ontvangen € 10,- korting. De prijzen zijn inclusief alle attracties, koffie en thee, parkeren en sanitaire voorzieningen. Kinderen tot en met 2 jaar mogen gratis naar binnen.
Klik nu verder naar Koningin Juliana Toren korting
Koningin Juliana Toren – Parkeren
Parkeren bij Koningin Juliana Toren in bij de prijs inbegrepen.
Koningin Juliana Toren – Adresgegevens
Koningin Juliana Toren, Amersfoortseweg 35, Apeldoorn
Je kunt hieronder een reactie plaatsen op “Koningin Juliana Toren”.
18-07-2010 om 10:28
kunnen we ook kaartjes via air-mails bestellen mvg Marcel van der Aar.
16-07-2010 om 09:51
Beste Koe,
Op deze pagina vind je de Koningin Juliana Toren korting acties:
http://www.kortingkaartjes.nl/pretparken-attractieparken/koningin-juliana-toren/korting-koningin-juliana-toren/
Groeten Lisa
16-07-2010 om 09:44
t lukt me niet om te zien hoeveel korting ik kan krijgen .kunt u mij helpen?